X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

13 października - Koncert Tori Amos

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2012 08:00
Audio

Tori Amos z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej

Po wyprzedanym koncercie w 2011 artystka postanowiła wrócić do Polski. Tym razem zaprezentowała swoje utwory z najnowszej płyty Gold Dust w zupełnie nowym wydaniu symfonicznym. Fenomenalna, posiadająca na swoim koncie platynowe płyty artystka przygotowała kolejną przełomową dla publiczności atrakcję. Jej czysty i charyzmatyczny głos w połączeniu z jedynym w swoim rodzaju pełnym brzmieniem jaki może dać tylko orkiestra symfoniczna mogło podziwiać kilka tysięcy osób w Sali Kongresowej. Koncert został przyjęty przez publiczność entuzjastycznie.

Sala Kongresowa

Zobacz więcej na temat: 2012 POLSKA