X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Koncerty z enigmą

Section06
Section07
O audycji

Wakacyjne pasmo muzyczne, którego ideą jest konkurs fonograficzny "Płyta na lato" z zagadką w tle, ilustrowany nagraniami z koncertowej oferty Euroradia.

Tytułową "enigmą" może być bohater płyty lub koncertu, kompozytor, wykonawca, postać związana z tytułem przedstawianego utworu bądź historią jego powstania. Nagrodą – płyta z katalogu firmy Universal Music, prezentowana w ostatniej części audycji.

Na początku, w środku i pod koniec audycji (ale przed prezentacją płyty, która ma miejsce w ostatnich 30 minutach) jej prowadzący podaje trzy podpowiedzi, które będą pomagały w odnalezieniu rozwiązania: "kim jest enigma?".
Zwycięzca, wyłoniony w drodze wyboru spośród nadesłanych SMS-ów, otrzymuje w nagrodę konkursową płytę.
Emisja codziennie od poniedziałku do piątku (godz. 13.00 – 15.00, od 14.30 "Płyta na lato")