X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wieczór literacki: Rekolekcje teatralne Jerzego Koeniga

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2008 12:32
2 listopada 2008, godz. 21:00
Audio

Audycja Iwony Malinowskiej, Faustyny Cieślak i Tomasza Mościckiego poświęcona pamięci zmarłego w  lipcu tego roku, krytyka teatralnego - Jerzego Koeniga. Zarówno autorzy jak i goście Wieczoru pamiętają Jerzego Koeniga jako swojego profesora na Wydziale Wiedzy o Teatrze w  Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra  Zelwerowicza - dzisiejszej Akademii. Był on współzałożycielem tego wydziału, a przez wiele lat - także lat prorektorem uczelni. Swojego profesora wspominają: Mateusz Żurawski, Faustyna Cieślak, Janusz Majcherek, Hanna Baltyn, Jacek Wakar, Tomasz Mościcki, Iwona Malinowska i profesor Barbara Osterloff. Paradoksem jest to, że  ten wybitny krytyk teatralny, znany z recenzji w tygodniku "Wpółczesność", "Tygodniku Kulturalnym", piśmie "Teatr" i miesięczniku "Dialog" - pozostawił po sobie jedyną książkę - "Rekolekcje teatralne Jerzego Koeniga".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak