X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwartki poetyckie: Tadeusz Różewicz "Kup kota w worku"

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2008 11:36
9 października 2008, godz. 21:30
Audio

Nowa książka Tadeusza Różewicza Kup kota w worku to liczący 112 stron tom, który składa się 21 premierowych utworów oraz dwudziestu barwnych rysunków i rękopisów autorstwa poety. To drugi po nauce chodzenia tom Różewicza wydany przez Biuro Literackie. 10 września w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu odbyło się przedpremierowe spotkanie z autorem. Profesor Jacek Łukasiewicz, otwierając wieczór, powiedział: "Kup kota w worku to tom świetnie wyreżyserowany, przypominający spektakl teatralny". W audycji przedstawimy m.in.relację z tego wydarzenia.

Tadeusz Różewicz Kup kota w worku – audycja Joanny Szwedowskiej o najnowszym tomiku Różewicza w dzień 87. urodzin poety.

Tadeusz Różewicz, Kup kota w worku (work in progress), Biuro Literackie, Wrocław 2008, s. 106 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak