X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wrocław

Wybory samorządowe. "W dużych miastach rozstrzygną drugie tury"

Do wyborów samorządowych pozostały trzy tygodnie. Zdaniem komentatorów w największych polskich miastach można się spodziewać pasjonujących starć politycznych. Gośćmi sobotniej Debaty Polskiego Radia 24 byli: Marek Król (Sieci), Michał Wróblewski (Wirtualna Polska) i Mateusz Kosiński (Tygodnik Solidarność).
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk Patryk Jaki Piotr Guział kampania wyborcza

Jacek Sutryk: jestem dumnym wrocławianinem

Jacek Sutryk żartuje, że od początku jego zawodowej drogi pełni dyrektorskie funkcje. Dlatego chce zostać prezydentem Wrocławia, żeby przerwać ten łańcuch. To kandydat Koalicji Obywatelskiej, wspierany też przez SLD i samorządowców. Zapewnia, że dyrektorowanie nie wytrąciło go z bycia normalną osobą, a Wrocław jest jego pasją.
Zobacz więcej na temat:  Wrocław Rafał Dutkiewicz wybory samorządowe prezydent Małgorzata Raczyńska

Wrocław: poszukiwania nożownika. Policja publikuje nagranie

Policja wyznaczyła 6 tys. nagrody za informacje mogące przyczynić się do ujęcia mężczyzny, który ostrym narzędziem zranił w poniedziałek w centrum Wrocławia kobietę. Na stronie wrocławskiej policji opublikowano zapis monitoringu, na którym widać postać domniemanego napastnika – poinformował rzecznik wrocławskiej policji Łukasz Dutkowiak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA dolnośląskie regiony Wrocław policja polska policja

Konwencja PiS: wojna polityczna niszczy współpracę

We Wrocławiu odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wzięli w niej udział między innymi prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. W spotkaniu w Filharmonii Wrocławskiej uczestniczyło kilkuset sympatyków i członków rządzącej partii, wśród nich kandydatka PiS na prezydenta Wrocławia Mirosława Stachowiak-Różecka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wrocław Prawo i Sprawiedliwość wybory samorządowe 2018 Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki