X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Biografie niezwykłe: Hanna Malewska

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2009 15:14
2 czerwca 2009, godz. 21:30
Audio

W audycji przedstawiamy biografię Hanny Malewskiej - powieściopisarki, publicystki, wieloletniej redaktorki naczelnej miesięcznika "Znak". Okazją do przypomnienia życia i twórczości zmarłej w 1983 roku pisarki,  cenionej autorki powieści historycznych i osoby zasłużonej w działalności konspiracyjnej podczas okupacji jest publikacja jej biografii "Ostryga i łaska. Rzecz o Hannie Malewskiej". W audycji udział weźmie autorka książki dr Anna Głąb z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego a także współpracujący z Hanna Malewską w "Znaku" Halina Bortnowska i Marek Skwarnicki. Z nagrań archiwalnych przypomnimy wspomnienia Jerzego Turowicza i Stanisława Stommy. Fragmenty listów, notatek autobiograficznych i książek Hanny Malewskiej przeczyta Elżbieta Kijowska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak