X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aukcja na rzecz Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża na antenie Dwójki!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 16:40
Płytę z autografem Pawła Mykietyna, obraz Jerzego Dudy-Gracza oraz wiele innych cennych przedmiotów będzie można zdobyć, biorąc udział w licytacji na rzecz Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża w drugi dzień świąt Wielkiejnocy.
Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża
Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność Mokotowskiego Hospicjum Świętego KrzyżaFoto: Glow Images/East News

Licytacja odbędzie się w Wielkanocny Poniedziałek, 21 kwietnia, na antenie Programu 2 Polskiego Radia. Aukcję (w godzinach 16.30 - 19.00) poprowadzi Hanna Maria Giza, przy wsparciu Wiesława Ochmana oraz Wojciecha Pszoniaka.

Oferty kupna będzie można składać w czasie audycji, dzwoniąc pod nr telefonu 22 645 22 22.

Przebieg licytacji będzie można śledzić na antenie i na naszej stronie.

W załączonej galerii dodawać będziemy kolejne przedmioty wystawione na aukcję. Cena wyjściowa każdego z przedmiotów wynosi 100 zł.

 

Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża.

***
Hospicjum powstało w 1987 roku jako pierwsze na Mazowszu i jedno z pierwszych w Polsce. Celem instytucji jest niesienie kompleksowej pomocy chorym oraz ludziom pozostającym w szczególnie trudnej sytuacji rodzinnej, materialnej czy społecznej. Pod opieką Hospicjum pozostaje wiele tysięcy osób nękanych biedą i ciężkimi chorobami jak nowotwory, choroby serca, stwardnienie rozsiane, paraliże, stany po amputacjach i wiele innych. Wśród podopiecznych są także niepełnosprawni, rodziny inwalidzkie i z chorymi dziećmi, rodziny dysfunkcyjne i zagrożone patologią. Zasięg działania placówki to Warszawa i okolice, ale wielu podopiecznych pochodzi z całej Polski.

Walka z szeroko rozumianym wykluczeniem społecznym to w naszym przekonaniu jedno z zadań mediów, a szczególnie mediów publicznych. W 1997 roku Program 2 włączył się ogólnopolską akcję pomocy powodzianom, m.in. organizując zbiórkę materiałów nutowych dla szkół i bibliotek województwa dolnośląskiego. W 2012 roku, w przeddzień Mikołajek, podczas aukcji na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera zebraliśmy prawie 40 tys. złotych. O niektóre z przedmiotów walka trwała do ostatniej chwili – finał na antenie Dwójki był doprawdy ekscytujący! Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem.

Zapraszamy do słuchania specjalnych audycji poświęconych Mokotowskiemu Hospicjum Świętego Krzyża:

"Sezon na Dwójkę", audycja Hanny Marii Gizy>>>

"Notatnik Dwójki", audycja Justyny Piernik - 16 kwietnia (środa), godz. 15.00-15.30

bch/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak