X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wieczór ze słudhowiskiem: Prosta i prawdziwa historia o każdym

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2008 22:15
W audycji Wieczór ze słuchowiskiem "Prosta i prawdziwa historia o każdym" w adaptacji i reżyserii Wojciecha Markiewicza.
Audio

25 stycznia 2008, godz. 22:15

Jest to średniowieczny moralitet anonimowego autora przełożony na język polski i opracowany przez Jarosława Iwaszkiewicza. W roli śmierci usłyszymy światowej sławy wokalistkę Olgę Szwajgier, a w tytułowej roli Everymana, czyli Każdego - Wojciecha Malajkata. Ponadto występują: Anna Chodakowska, Krystyna Królówna, Hanna Stankówna, Adam Ferency, Halina Łabonarska, Jerzy Trela. Utwór ten zdobył Grand Prix w 2002 roku w Chorwacji na Międzynarodowym Festiwalu Słuchowisk i Dokumentu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak