CoCArt Music Festival

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2014 13:28
CoCArt to prawdziwa uczta dla fanów muzyki elektronicznej i elektroakustycznej – jak co roku w toruńskim CSW zagrają artyści z całego świata. Festiwal odbędzie się w dniach 21-22 lutego.
Audio
  • Rafał Iwański o festiwalu CoCArt 2014 (Poranek Dwójki)
CoCArt Music Festival
Foto: cocart.pl

CoCArt Music Festival to niezwykły, unikalny w tej części Europy festiwal, łączący nowe trendy we współczesnej muzyce awangardowej i eksperymentalnej. CoCArt to prawdziwa uczta dla fanów muzyki elektronicznej i elektroakustycznej – jak co roku zjadą się do toruńskiego CSW artyści o statusie prawdziwych legend dźwiękowej awangardy, jak i młodsi, którzy w ostatnich latach niespodziewanie zabłysnęli w Polsce i za granicą. Szósta edycja festiwalu po raz drugi zrealizowana zostanie w największej przestrzeni Centrum, tj. sali kolumnowej na pierwszym piętrze.
Na festiwalowej scenie wystąpią: Bocian Records, Bernd Klug, Innercity Ensemble, Feine Trinkers bei Pinkels Daheim, Piotr Kurek, Witold Oleszak/Adam Gołębiewski, Mia Zabelka, Francisco López, Jason Kahn i Wilhelm Bras, a w ramach imprez towarzyszących - zespół Micromelancolié
Kuratorami festiwalu są Rafał Iwański i Rafał Kołacki.

mc

Zobacz więcej na temat: elektronika muzyka współczesna