Polskie Radio
Section05
elektronika

Jak nie dać się oszukać mechanikowi?

Konkurencja serwisów samochodowych jest coraz większa – zarówno wśród autoryzowanych warsztatów, jak i tych, w których mechanicy pracują „na czarno”. Nie wszyscy fachowcy grają fair i wielu z nich decyduje się na wykorzystywanie nieświadomych właścicieli aut. Jak nie dać się oszukać mechanikowi?
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 poradnik żarówka warsztat mechanika elektronika

Jacek Sienkiewicz: to zawsze wielka radość, gdy mogę gościć w Dwójce

- Muszę przyznać, że Program 2 Polskiego Radia jest moim ulubionym programem radiowym. Bardzo to jest dla mnie przyjemne, występować u Państwa na antenie i prezentować mój nowy album - mówił w "Poranku Dwójki" Jacek Sienkiewicz. Jeden z pionierów i najważniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej ostatnich dwóch dekad będzie gospodarzem najbliższej "Miejscówki z Dwójką" (29.10).
Zobacz więcej na temat:  Miejscówka z Dwójką Paweł Siwek muzyka elektroniczna elektronika koncert MUZYKA Dwójka