X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wasowski da się lubić 18 lipca godz. 13:00

18.07.2015
O Audycji

Wasowski da się lubić 18 lipca godz. 13:00

Audycję zawdzięczamy zainteresowaniu Dwójki 100-leciem urodzin Jerzego Wasowskiego. Twórczość kompozytora przybliża jego syn - Grzegorz Wasowski, a dodatek stanowi Monika Wasowska - inicjatorka obchodów Jubileuszu Kompozytora. Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa. Kompozycje Jerzego Wasowskiego kojarzą się Słuchaczom przede wszystkim z Kabaretem Starszych Panów. Piosenek genialnego duetu z Jeremim Przyborą - oczywiście nie zabraknie w tej audycji. Będzie można usłyszeć także wspaniałe efekty współpracy z innymi autorami. Pojawi się szczególnie istotna dla Kompozytora - twórczość dla dzieci. Autorzy postarają się podzielić swoją wiedzą o życiu i wszechstronnych zainteresowaniach słynnego radiowca, bo przecież Jerzy Wasowski swoje komponowanie zawdzięcza poniekąd Polskiemu Radiu, w którym jeszcze przed wojną spotkał Jeremiego Przyborę…

Prowadzący:

Goście:

Data emisji: 18.07.2015

Playlista