X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczyt NATO. Co dalej z sojuszem?

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 05:00
- Ten szczyt nie rozwiąże tych wszystkich problemów, które biorą się ze zmienionej postawy USA, z bardzo ekspansywnego promowania europejskiej agendy przez Macrona czy z bardzo asertywnej polityki Turcji – komentował Marek Świrszczyński rozpoczęte 3 grudnia brytyjskie spotkanie przywódców państw członkowskich NATO.
Audio
  • Szczyt NATO. Co dalej z sojuszem? (Puls świata/Dwójka)
zdj. il.
zdj. il.Foto: Shutterstock.com/Pavlo Lys

- Turcja, która dokonała agresji na terytorium syryjskie bez wcześniejszej akceptacji ze strony NATO, teraz niejako ex post domaga się wsparcia czy zatwierdzenia swoich działań – przypominał gość Dwójki ostatnie działania Turcji. - Prezydent Erdogan posunął się tak daleko, że zakwestionował wsparcie dla rewizji aktualizacji planów obronnych, które dotyczą m.in. Polski i krajów bałtyckich.

Czy turecka polityka może stanowić "egzystencjalne zagrożenie" dla NATO? Na czym polega konflikt na linii USA-Francja? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadził: Dariusz Rosiak

Gość: Marek Świerczyński (Polityka Insight)

Data emisji: 3.12.2019

Godzina emisji: 16.45

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak