X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Warszawa będzie piękniejsza?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2013 15:00
W poniedziałkowym "Poranku Dwójki" gościć będziemy Grzegorz Piątka, który wygrał konkurs na naczelnika wydziału estetyki w Urzędzie m.st. Warszawy.
Czy Warszawa będzie piękniejsza?
Foto: Wikipedia domena publiczna

Grzegorz Piątek był wcześniej animatorem i odpowiadał między innymi za przygotowania Warszawy do walki o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury, przekonując urzędników do nieszablonowych rozwiązań. Co teraz jako urzędnik zamierza zmienić w mieście? O tym w rozmowie po godz. 8.35.
Natomiast o godz. 7.45 usłyszymy relację Agnieszki Maciejewskiej z tegorocznego Festiwalu Transatlantyk w Poznaniu. Gościem specjalnym tegorocznego festiwalu będzie Yoko Ono, która odbierze nagrodę Transatlantyk Glocal Hero za swoją działalność na rzecz pokoju. Festiwal potrwa od 2 do 9 sierpnia.
Posłuchaj rozmowy z Janem A.P. Kaczmarkiem
A poza tym: "Słowo na dzień", "Kalendarium", przegląd prasy, zaproszenia na imprezy kulturalne oraz  cykl: "Piosenki z rekomendacją" wybrane tym razem przez aktora Mariana Opanię. Jak zwykle zapraszamy również  Państwa do udziału w naszym konkursie "Płyta Tygodnia".
Audycję prowadzi Marcin Pesta.

5 sierpnia (poniedziałek), godz. 6.00-9.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak