X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Thomas Quasthoff śpiewa standardy (od Gershwina po Lennona)

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2018 12:54
Od poniedziałku "Płytą Tygodnia" w "Poranku Dwójki" będzie album "Nice  and Easy", na którym niemieckiemu bas-barytonowi towarzyszy jedna z najlepszych europejskich orkiestr jazzowych -  NDR Big-Band.
okładka płyty
okładka płytyFoto: materiały prasowe

Thomas Quasthoff uznawany jest za jednego z najwybitniejszych współczesnych śpiewaków sceny operowej i kameralnej. Od pewnego czasu udziela się także na terenie lżejszej muzyki, śpiewając utwory takich twórców, jak George Gershwin, Michel Legrand czy nawet Stevie Wonder. Spore zainteresowanie wywołała pierwsza płyta tego typu, "The Jazz Album - Watch What Happens" wydana przez firmę DG w 2007 roku, na której śpiewakowi towarzyszyli muzycy światowej klasy, m.in pianista Alan Broadbent, trębacz Till Broenner czy perkusista Peter Erskine. Po 11 latach Quasthoff wydał kolejny album ze standardowym repertuarem, zatytułowany "Nice  and Easy". Płyta ukazała się tym razem pod historycznym jazzowym szyldem firmy Okeh! 

Płytę prezentujemy od poniedziałku do piątku (9-13.07) około godz. 7.30 w audycji "Poranek Dwójki". 

Aby ją zdobyć, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

bch

Zobacz więcej na temat: Jazz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak