X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Haydn na płycie The London Haydn Quartet

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 14:20
Od poniedziałku (19.11) w cyklu "Płyta Tygodnia" codziennie do wygrania będzie podwójny album firmy Hyperion z Kwartetami smyczkowymi Josepha Haydna.
okładka płyty
okładka płytyFoto: zdjęcie ilustracyjne

The London Haydn Quartet powstał w roku 2000 i ma za sobą serie występów w prestiżowych salach koncertowych świata, jak nowojorska Carnegie Hall, londyńska Wigmore Hall, Concertgebouw w Amsterdamie czy Sydney Opera House. Formacja, którą tworzą Catherine Manson, I skrzypce; Michael Gurevich, II skrzypce; John Crockatt, altówka i Jonathan Manson, wiolonczela, gra na instrumentach z epoki i jest czołowym kwartetem w kategorii wykonań poinformowanych historycznie. Najnowszy album (siódmy w haydnowskiej serii) zawiera sześć dzieł z opusu 64, powstałych krótko po śmierci patrona Mistrza, księcia Nicolausa Esterhazy' ego i przed pierwszą wizytą kompozytora w Londynie (1791).

Płyty do wygrania w "Poranku Dwójki" codziennie (w dniach 19-23.11) o 7.30!

Aby zdobyć albumy, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

bch

Zobacz więcej na temat: muzyka klasyczna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak