X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tianwa Yang i Gabriel Schwabe grają Brahmsa

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 15:06
Od poniedziałku 10 czerwca "Płytą Tygodnia" będzie nowy album firmy Naxos z utworami Johannesa Brahmsa – Koncertem skrzypcowym D-dur i Koncertem podwójnym a-moll.
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: mat. promocyjne

Solistami są chińska skrzypaczka Tianwa Yang (którą na amerykańskie sceny wprowadził Isaac Stern!) i niemiecki wiolonczelista Gabriel Schwabe, laureat trzech ważnych konkursów – im. Feurermana w Berlinie, im.Rostropowicza w Paryżu i im. Fourniera w Londynie. Skromny jak dotąd dorobek płytowy obojga artystów jest życzliwie a nawet entuzjastycznie przyjmowany przez międzynarodową krytykę. Jest też silny akcent polski, bo solistom towarzyszy Deutsche Philharmonie Orchester Berlin pod batutą wieloletniego dyrektora i szefa artystycznego NOSPR a także Filharmonii Narodowej, Antoniego Wita, który w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia urodzin.

Płyta do wygrania w "Poranku Dwójki", od poniedziałku do piątku (10-14.06) o 7.30.

Aby zdobyć ten album, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

Zobacz więcej na temat: płyta
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak