X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Viviane Chassot i koncerty fortepianowe Mozarta na akordeon

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 16:00
Od poniedziałku (12.08) "Płytą Tygodnia" w "Poranku Dwójki" jest najnowszy album szwajcarskiej akordeonistki z transkrypcjami koncertów fortepianowych słynnego Austriaka.
Okładka plyty
Okładka plytyFoto: materiały prom.

Viviane Chassot należy do czołówki europejskich wirtuozów akordeonu, specjalizujących się w opracowaniach muzyki klasycznej. Jej dotychczasowe płyty z sonatami i koncertami fortepianowymi Haydna, a także z cyklem Piece de clavecin Jeana Phillippe'a Rameau zostały bardzo życzliwie przyjęte zarówno przez krytykę, jak i publiczność.

Viviane Chassot miała okazję z sukcesami występować w czołowych europejskich salach koncertowych pod batutą takich dyrygentów, jak m.in. Simon Rattle, David Zinman czy Riccardo Chailly. Na swej najnowszej płycie prowadzi zespół Camerata Bern "od akordeonu", a repertuar to trzy koncerty fortepianowe Mozarta w transkrypcjach na akordeon – F dur KV 413, B-dur KV 450 i B-dur KV 595.

Płyta do wygrania w "Poranku Dwójki" od poniedziałku do piątku (12.08-16.08) o godz. 8.00 (w czwartek 15.08 nieco wcześniej ze względu na  świąteczną mszę).

Aby zdobyć ten album, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

Zobacz więcej na temat: Płyty
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak