X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Molo melomana 16 września godz. 11:11

16.09.2019
Pasmo audycji muzycznych prezentujących kanon dzieł muzyki polskiej i światowej (nagrania radiowe oraz nagrania fonografii polskiej i obcej).
Molo melomana 16 września godz. 11:11
O Audycji

Molo melomana 16 września godz. 11:11

Pasmo audycji muzycznych prezentujących kanon dzieł muzyki polskiej i światowej (nagrania radiowe oraz nagrania fonografii polskiej i obcej). W okresie letnim o lżejszym charakterze W pierwszej części „muzyka na temat” – wątek obecny w audycjach danego tygodnia, muzyczne portrety najwybitniejszych postaci świata muzyki ubiegłego i obecnego wieku oraz cykle poświęcone polskiej muzyce w wykonaniu młodych artystów i nagraniom zespołów artystycznych Polskiego Radia. Audycja zawiera Wiadomości kulturalne oraz Słynne powieści (literatura, klasyka polska i obca w interpretacji wybitnych aktorów), a także Zapiski ze współczesności. Konkurs chopinowski dla słuchaczy

Prowadzący:

Goście:

Data emisji: 16.09.2019

Playlista