X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy R.U.T.A. odniesie podwójne zwycięstwo?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 14:00
Jan Konador, organizator plebiscytu "Wirtualne Gęśle", zapraszał w Dwójce do zagłosowania w sieci na najlepsze folkowe płyty minionego roku.
Audio
  • Janek Konador, organizator plebiscytu "Wirtualne Gęśle", zapraszał w Dwójce do zagłosowania w sieci na najlepsze folkowe płyty minionego roku.

"Wirtualne Gęśle" ma już dziesięcioletnią tradycję, a lista laureatów jest naprawdę imponująca. W zeszłym roku zwyciężyła płyta "Gore" R.U.T.A. Co ciekawe, projekt Macieja Szajkowskiego ma szansę na sukces także w tym roku. Gdyby album "Na Uschod" uznany został jednocześnie za "Folkowy Fonogram Roku" przez ekspertów Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja", to byłoby pierwsze podwójne zwycięstwo w ciekawej, wspólnej historii dwóch nagród.

Jak wyjaśnił w rozmowie z Piotrem Kędziorkiem Jan Konador, "Wirtualne Gęśle" zrodziło się niejako w buncie przeciwko decyzji radiowego jury. - Jurorzy głosują rozumem, a słuchacze sercem - skwitował gość Dwójki. Powołany przez niego do życia plebiscyt stał się z upływem lat swego rodzaju "demokratycznym" uzupełnieniem dla nagród przyznawanych w ramach "Nowej Tradycji".

Zresztą przez 10 lat istnienia formuła "Wirtualnego Gęśla" uległa ewolucji. Dziś głosujemy nie tylko na ulubioną folkową płytę roku; możemy także wyróżnić 4 kolejne albumy i wskazać najlepszą okładkę. Wszystko to na stronie www.gesle.folk.pl, na której głosowanie potrwa do 27 kwietnia.

Tymczasem laureatów radiowych nagród "Folkowy Fonogram Roku" oraz "Fonogram Źródeł" poznamy już 19 marca.

Zachęcamy do posłuchania rozmowy Piotra Kędziorka z Janem Konadorem.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak