X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Znaki na festiwalu Musica Electronica Nova

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 16:25
Gościem audycji, nadawanej prosto z Wrocławia, był Pierre Jodlowski - dyrektor artystyczny festiwalu.
Audio
  • Rozmawa z Pierre'em Jodlowskim, dyrektorem artystycznym festiwalu Musica Electronica Nova oraz muzyka Elżbiety Sikory, Rafaela Renterii, Roberto Zanaty i Aleksandra Schuberta (Nokturn/Dwójka)
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: materiały prom.

Nagrany śpiew słowika można za pomocą elektroakustycznych środków i najnowszej technologii przekształcić zarówno w liryczną melodię jak i burzę z piorunami! Do takich wniosków można dojść, słuchając muzyki na tegorocznym festiwalu Musica Electronica Nova we Wrocławiu.

Świetny koncert z muzyką Elżbiety Sikory oraz jej muzycznych przyjaciół, Dietera Kaufmanna i Annette Vande Gorne; instalacja, dla której punktem wyjścia jest spadająca kropla wody i wydawany przez nią dźwięk; taniec współczesny z muzyką Ashley Fure.... i hasło festiwalu: ZNAKI.

O pomysłach na znaki między dźwiękiem, performansem, instalacją, światłem, zapachem itd. - o tym rozmawialiśmy z dyrektorem artystycznym festiwalu Pierre'em Jodlowskim. Słuchaliśmy również muzyki Elżbiety Sikory, Rafaela Renterii, Roberto Zanaty i Aleksandra Schuberta.

***

Tytuł audycji: Nokturn 

Prowadzili: Ewa Szczecińska i Adam Suprynowicz

Data emisji: 20.05.2019

Godzina emisji: 23.00

pg 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Woda, morze, ocean

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 17:02
To wydanie "Nokturnu" poświęciliśmy wodzie. A właściwie dźwiękowym wizjom wody i morskich głębin, które przypomnieli albo premierowo zaprezentowali ostatnio różni artyści, przede wszystkim związani ze sferą szeroko rozumianej muzyki elektronicznej. 
rozwiń zwiń