X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Melchiory 2014 - trwa transmisja uroczystej gali konkursu reportażystów

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 13:30
O tych statuetkach marzą wszyscy reportażyści, nie tylko radiowi. Już dziś poznamy laureatów X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2014.
Statuetki Melchiorów
Statuetki "Melchiorów" Foto: Polskie Radio

Transmisja Gali w radiowej Jedynce. Uroczystość można oglądać w internecie na stronach: reportaz.polskieradio.pl , polskieradio.pl i jedynka.polskieradio.pl .

 

Jury konkursu obradowało w składzie: Irena Piłatowska-Mądry (przewodnicząca), Hanna Krall , Krystyna Melion , Anna Sekudewicz , Maciej Drygas .

W tym roku na konkurs nadesłano 137 reportaży radiowych, prasowych i telewizyjnych. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: Premiera Roku , Inspiracja Roku oraz Radiowy Reportażysta Roku . Kierownictwo Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia wręczy ponadto Nagrodę Specjalną , którą od 2005 roku honoruje działania na rzecz rozwoju reportażu lub jego promocji.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie koncert Anny Sroki-Hryń z towarzyszeniem zespołu. Uroczystość poprowadzą: Anna Dereszowska i Andrzej Ferenc .

Organizatorem uroczystości jest Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia . Patronat honorowy nad Galą objął minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski . Patronat medialnym wydarzenia jest Pierwszy Program Polskiego Radia .

/

Patronat medialny:

/
/

Partnerzy:

/ / /
/ / /
/

Zobacz więcej na temat: Melchiory reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

IX Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory 2013" rozstrzygnięty!

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 20:00
Zwycięzcom przyznano nagrody w trzech kategoriach: Premiera Roku, Inspiracja Roku oraz Radiowy Reportażysta Roku, a także wręczono Nagrodę Specjalną za działania na rzecz rozwoju i promocji reportażu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy stopień do Melchiora - ciekawość! Reportażystki radiowe o swojej pracy

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 21:05
Jak sprawić, by słuchacz poczuł zapach? Co znaczy "nastroić się na cudze fale"? Jakie emocje towarzyszą pracy reportażysty i czym w reportażu jest "dogrywka"? Opowiadają reportażystki Polskiego Radia nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów "MELCHIORY 2013".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Melchiory 2014: o tych statuetkach marzą wszyscy reportażyści

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2014 08:11
- Zamarzyło mi się 10 lat temu, żeby zrobić konkurs, w którym wszyscy będziemy razem - powiedziała w radiowej Jedynce Irena Piłatowska-Mądry, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń