X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Smoleńsk

Barbara Maciejczyk

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2011 15:20
Stewardessa
Audio
  • Barbarę Maciejczyk wspominają Monika Kasprzyk, stewardessa, mjr Paweł Odo, ppłk Bartosz Stroiński i kpt. Grzegorz Pietruczuk z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. (PR, kwiecień 2010)
Barbara Maciejczyk
Barbara MaciejczykFoto: PR

- Basia zawsze miała radosne oczy. Nigdy nie dopuszczałyśmy do siebie myśli, że coś może nas rozdzielić. Ten samolot to był nasz drugi dom. Bardzo przestrzegała procedur, surowa w pracy. Ze względów bezpieczeństwa potrafiła cofnąć Pana Premiera na miejsce. Nikt z załogi nie zabierał ze sobą nigdy aparatu, bo Basia robiła najpiękniejsze zdjęcia - wspominają koledzy z lotnictwa.

W 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego od 3 lat.

Miała 29 lat i przed sobą życie pełne marzeń.

Pochodziła z Białej Podlaskiej, ale spoczywa na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach wraz z trzema innymi członkami załogi samolotu.

Zobacz więcej na temat: Smoleńsk
Śniadanie w Trójce z 10 kwietnia 2010

 

00:00
17:47

 

 

Byli wtedy w Smoleńsku