Anohni gwiazdą OFF Festival 2016

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 11:10
"Elektronika z ostrymi zębami" - tak o swoim debiutanckim materiale mówi Anohni. Artystka jest kolejną gwiazdą OFF Festival 2016.
Audio
  • Michał Nogaś zapowiada Anohni na OFF Festival 2016 (Do południa/Trójka)
Anohni gwiazdą OFF Festival
Anohni gwiazdą OFF FestivalFoto: mat.promocyjne

Jej głos i charyzma, znane wam doskonale z formacji "Antony and the Johnsons", pojawią się w nowym, oryginalnym kontekście, za sprawą albumu nagranego wspólnie z Oneohtrix Point Never i Hudsonem Mohawke, wiodącymi postaciami współczesnej elektroniki.

Album "Hoplessness" kontrastuje taneczne rytmy z zaangażowanymi, politycznymi tekstami, poruszającymi takie tematy jak powszechna inwigilacja czy wojenne zastosowanie dronów. W wymiarze scenicznym Anhoni dodatkowo zaskoczy was niespotykaną formułą, w której artystka wciela się w żywy awatar.

---

11. edycja OFF Festival Katowice odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia. Dotychczas potwierdzeni artyści to: Mudhoney, GZA, Lush, GusGus, Napalm Death, Jaga Jazzist, SBB, Sleaford Mods, Lightning Bolt, Andrew Weatherall b2b Roman Flügel, Brodka, Daniel Avery, Clutch, Beach Slang, Flatbush Zombies, Machinedrum, Yung Lean, Anohni.

mat. promocyjne