Trójkowy Karp 2016, czyli "Wiersz o karpiu"

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2016 17:15
Autorem słów do naszej tegorocznej piosenki świątecznej jest Michał Zabłocki, a muzykę skomponował Krzesimir Dębski. Zapraszamy do obejrzenia wideo z kulis nagrywania "Wiersza o karpiu".
Dziennikarze Programu III w czasie nagrywania Karpia
Dziennikarze Programu III w czasie nagrywania "Karpia"Foto: Wojciech Dorosz/PR

"Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku - idą święta!" - śpiewają już od 17 lat dziennikarze Trójki. Nie inaczej jest w tym roku - w ramach akcji "Święta bez granic" w studiu nagraniowym Programu 3 oraz Studiu im. Witolda Lutosławskiego powstała nowa wersja tej piosenki. I - jak zwykle brawurowo - wykonali ją Przyjaciele Karpia, czyli radiowcy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7.

<<<Święta bez granic - wszystko o akcji>>>

Nagranie to znajdzie się na płycie "Święta bez granic 2016", wydanej w ramach naszej corocznej akcji charytatywnej. W tym roku Trójka będzie wspierać program "Stypendia św. Mikołaja" prowadzony przez Fundację Świętego Mikołaja. Opiekuje się ona zdolnymi, zaangażowanymi społecznie uczniami i pozwala im realizować swoje pasje.

Płyta "Święta bez granic 2016" od piątku 2 grudnia będzie dostępna w dobrych sklepach muzycznych, sklepiku "Walendziku" przy Myśliwieckiej 3/5/7 oraz internetowym sklepie Polskiego Radia sklep.polskieradio.pl.


Czytaj także

Premiera "Karpia" już w ten piątek!

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2016 16:42
W tym roku stopniujemy napięcie związane z "Karpiem", czyli naszą okołoświąteczną piosenką.
rozwiń zwiń