X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"To był wzruszający i piękny występ". Relacja z OFF Festivalu!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 21:44
To była szczególna audycja, poprowadzona wprost z magicznego, plenerowego, Trójkowego studia, w trakcie ostatniego dnia OFF Festivalu 2019. Dla słuchaczy radiowej Trójki Anna Gacek przygotowała specjalną niespodziankę. 
Audio
  • Jak przebiegał tegoroczny OFF Festival? (Audycja specjalna/Trójka)
Anna Gacek i Zespół Pieśni i Tańca Śląsk (u dołu widoczny dyrektor zespołu, Zbigniew Cierniak)
Anna Gacek i Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" (u dołu widoczny dyrektor zespołu, Zbigniew Cierniak)Foto: archiwum Anny Gacek

Trójka była obecna w Dolnie Trzech Stawów od pierwszego dnia festiwalu. Nasi dziennikarze relacjonowali przebieg całej imprezy. W niedzielny wieczór, czyli w trakcie ostatnich godzin festiwalu, Anna Gacek poprowadziła audycję specjalną, zapraszając do kolorowego studia m.in. Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". 

– Powiedziałem muzykom, tancerzom i chórzystom z zespołu, że miałem kilka takich momentów, podczas których byłem pewien, że się rozkleję. To był bardzo wzruszający i piękny występ – ocenił Artur Rojek. 

– To było fantastyczne doznanie. Cieszymy się, że mogliśmy wystąpić na OFFie. Katowice to stolica naszego województwa, więc jest to dla nas szczególne miejsce. Publiczność szalała z radości, a to dla nas największe wyróżnienie, najlepsza reklama i promocja, jaką mogliśmy zrobić – mówił Zbigniew Cierniak, dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, podczas której Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" zaprezentował specjalną sesję dla słuchaczy Trójki.

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna
Prowadzi: Anna Gacek
Goście: Artur Rojek (muzyk), Zbigniew Cierniak (dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk)
Data emisji: 4.08.2019
Godzina emisji: 20.06

kw/gs

Czytaj także

Artur Rojek: jestem przede wszystkim fanem muzyki

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 13:00
Po rocznej przerwie powraca "Fest program". W pierwszej tegorocznej audycji odwiedziliśmy startujący właśnie OFF Festival 2018.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lista osobista" wprost z OFF Festiwalu!

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 22:00
Piotr Metz i Anna Gacek nadawali z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, gdzie odbywa się OFF Festival. W ich festiwalowym studiu pojawiło się kilkoro niezwykłych gości.
rozwiń zwiń