Patrick The Pan w muzyce wie, czego chce. Posłuchaj koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 06:00
Amerykanie mówią o takich ludziach "self-made man". Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał debiutancki album w zaciszu swojego pokoju, a 28 czerwca 2015 roku zaprezentował go na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Nagranie koncertu przypomnieliśmy 31 marca 2020 roku.
Audio
  • Patrick The Pan z albumem "...niczym jak liśćmi" na żywo w (Koncert/Trójka)
Patrick The Pan na Trójkowej scenie
Patrick The Pan na Trójkowej scenieFoto: Andrzej Bołdaniuk

Patrick The Pan zachwycił najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open'era po OFF Festival.

Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. "...niczym jak liśćmi" rozwija to, co zostało zapoczątkowane przez Patricka na jego debiutanckim albumie.


– Dużo się zmieniło w mojej głowie od czasu mojej debiutanckiej płyty. Zacząłem bardziej wierzyć w siebie, w swoje możliwości i w swoją muzykę. Zacząłem też odczuwać silną potrzebę zmiany, odświeżenia muzycznego wizerunku, delikatnej zmiany kierunku rozwoju. Nie mówimy o rewolucji w stylu sprzedaj-gitarę-kup-sampler, jednak nabrałem potrzeby by włożyć w muzykę inny rodzaj energii. Płyta "...niczym jak liśćmi" to efekt tych świadomych, ale nieprzymuszonych zmian. Rozwinąłem się i nauczyłem lepiej wyrażać swoje szerokie muzyczne horyzonty. Nie jest tak, że ta płyta to nowy Patrick. Ta płyta to inny Patrick. Na "...niczym jak liśćmi" idę w innym kierunku, ale przy tym też absolutnie nie zapominam skąd idę. Śmiem twierdzić, że nie jestem już zagubionym i nieśmiałym chłopcem z gitarą - jestem facetem, który w muzyce wie czego chce i robię to – mówił Patrick the Pan.


(mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Trójka