X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z kolędą dla potrzebujących

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 16:00
W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia mówiliśmy o wyjątkowej akcji, która promuje tradycję kolędowania wśród osób z utrudnionym lub ograniczonym dostępem do kultury.
Audio
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: pixabay/free photo

PoKolędzie JP2 to coroczna akcja, którą zainicjowali członkowie Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II. Co roku przystępuje do niej coraz więcej osób – soliści, chóry, schole i zespoły z całej Polski. Uczestnicy akcji odwiedzają m.in. domy dziecka, osoby samotne i chore, hospicja, gdzie śpiewają kolędy. Kolędują również na dworcach, wciągając do wspólnego śpiewania przechodzących ludzi.

Gośćmi Elżbiety Korczyńskiej byli: Olga Strycharczyk, koordynatorka akcji PoKolędzie JP2, Agnieszka Zalewska z Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II, Teresa Gręziak i Hubert Świątek z Chóru Akademickiego UW oraz Bartłomiej Pulcyn z Caritas Archidiecezji Warszawskiej.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: PoKolędzie JP2
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska
Data emisji: 25.12.2018
Godzina emisji: 15.06