Singiel-hymn Męskiego Grania

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 16:29
W środę, 4 czerwca, słuchacze Programu 3 Polskiego Radia będą mieli okazję poznać - jako jedni z pierwszych w Polsce - singiel-hymn tegorocznej edycji "Męskiego Grania”. Początek transmisji koncertu supergrupy Męskie Granie Orkiestra (Brodka, Smolik, Emade, Podsiadło, Sobolewski, Deriglasoff) na antenie Trójki tuż po godz. 22.00.
Artyści, którzy występują w 2014 roku na trasie Męskiego Grania
Artyści, którzy występują w 2014 roku na trasie Męskiego Grania Foto: mat. prom./ meskiegranie.pl

Pierwsza edycja Męskiego Grania odbyła się w 2010 roku. Od tego czasu cykl koncertów, których patronem medialnym jest Program 3, wyrobił sobie znakomitą markę wśród publiczności - przede wszystkim za sprawą umiejętnie dobieranych wykonawców i ambitnego repertuaru, opracowywanego przez dyrektorów artystycznych.

Męskie Granie 2014: Męskie Granie Orkiestra>>>

W ubiegłych latach byli to: Wojciech Waglewski (2010 i 2011), Katarzyna Nosowska sama (2012) i w duecie z O.S.T.R. (2013). - W tym roku dyrektora nie ma. Jest za to sześć głosów i sześć nazwisk, na które chcemy zwrócić szczególną uwagę. Ta niesamowita grupa przygotuje repertuar na koncerty tegorocznego Męskiego Grania - mówił w audycji "Myśliwiecka 3/5/7” Piotr Stelmach przedstawiając zespół Męskie Granie Orkiestra. W jego skład wchodzą: Andrzej Smolik - instrumenty klawiszowe, Olaf Deriglasoff - bas, Piotr "Emade” Waglewski - perkusja, Michał Sobolewski - gitara, Monika Brodka i Dawid Podsiadło - wokale.

Ich debiutancki występ Trójka będzie transmitować w środę, 4 czerwca, tuż po godz. 22.00. Podczas koncertu supergrupa zaprezentuje premierowo singiel "Elektryczny”, który jest oficjalnym hymnem tegorocznego Męskiego Grania. Muzykę do tego utworu skomponował Andrzej Smolik, a słowa napisała Katarzyna Nosowska.

Zobacz więcej na temat: Męskie Granie

Czytaj także

Rusza Nowe Męskie Granie 2014!

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2014 18:00
- Mecenas Męskiego Grania postanowił, że rozszerzamy formułę, robimy więcej, dalej, bardziej i głębiej. Tegoroczny konkurs dotyczący Nowego Męskiego Grania, nowych, młodych, obiecujących i zdolnych wykonawców będzie dwuetapowy - zapowiada w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2014: Męskie Granie Orkiestra

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2014 18:06
Przed nami wyjątkowa edycja Męskiego Grania. Wyjątkowa, bo nie ma jednego dyrektora, ale ma za to zestaw 6 niezwykłych osobowości muzycznych. Artystów połączyła orkiestra...
rozwiń zwiń