X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2017. Znamy artystów i hymn trasy

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 22:09
Monika Brodka, Tomasz Organek, Piotr Rogucki - oto liderzy tegorocznego składu Męskie Granie Orkiestra, których przedstawiliśmy w Trójce. Zaprezentowaliśmy również singiel promujący trasę Męskie Granie 2017.
Audio
  • Męskie Granie 2017. Znamy artystów i hymn trasy (Trójka)
Brodka, Organek, Rogucki - to te nazwiska stoją za tegorocznym hymnem Męskiego Grania
Brodka, Organek, Rogucki - to te nazwiska stoją za tegorocznym hymnem Męskiego Grania Foto: mat. prom./Męskie Granie

Męskie Granie, czyli jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych sezonu, powraca po raz ósmy. Podczas specjalnej Trójkowej audycji Piotr Stelmach wymienił miasta, do których dotrze w tym roku trasa. Opowiedział o wydarzeniach specjalnych, których nie zabraknie na koncertach Męskiego Grania.

Gośćmi drugiej części audycji byli Brodka i Organek, którzy wspominali swoje występy na Męskim Graniu i opowiadali o przygotowaniach do tegorocznej trasy. Usłyszeliśmy również zarejestrowane wcześniej wypowiedzi Piotra Roguckiego.

W audycji nie mogło oczywiście zabraknąć tegorocznego hymnu Męskiego Grania - utworu zatytułowanego "Nieboskłon". Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji!


Tomasz Organek, Monika Brodka, Piotr Stelmach  Tomasz Organek, Monika Brodka, Piotr Stelmach

***

Trójce wspomnianych wyżej artystów na scenie towarzyszyć będą: Lesław Matecki (gitara), Agim Dżeljilji (instrumenty klawiszowe, elektronika), Natalia Zamilska (elektronika), Adam Staszewski (bas), Robert Markiewicz (perkusja) i Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe).

Premierowy koncert z udziałem Męskie Granie Orkiestra odbędzie się w Poznaniu (8.07). Później Męskie Granie zawita do: Wrocławia (15.07), Katowic (22.07), Gdyni (29.07), Krakowa (12.08), Warszawy (19.08), a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08). Sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rusza 5 czerwca.

***

Wydarzenia związane z Męskim Graniem będziemy przybliżać Państwu w czerwcu, lipcu i sierpniu w audycjach "Offensywa" i "Myśliwiecka 3/5/7". Ponadto zaproszenia na wszystkie koncerty trasy będzie można zdobyć również w audycji "W tonacji Trójki".

Program 3 Polskiego Radia jest patronem strategicznym cyklu koncertów "Męskie Granie 2017", którego organizatorem jest Grupa Żywiec.