X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koniec i początek. Nowe życie Krzysztofa Hołowczyca?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2015 14:54
- Moja intensywna kariera w rajdach terenowych się skończyła. Już więcej nie pojadę w Rajdzie Dakar, już nie będę walczył o Puchar Świata. Obiecałem coś mojej rodzinie - mówi kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.
Audio
  • Koniec i początek. Nowe życie Krzysztofa Hołowczyca? (Godzina prawdy/Trójka)
Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc Foto: Photo Rechteinhaber/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons

Hołowczyc opowiada Michałowi Olszańskiemu o tym, jaka jest jego nowa pasja i jak się w niej realizuje. - To szaleństwo - mówi intrygująco... Czy nie będzie mu jednak szkoda startów w Rajdzie Dakar?

- Gdzieś w głębi siebie żałuję tej decyzji. Mówię sobie: Jak to? Przecież mógłbym jeszcze jechać. Jestem na tyle szybki, że mógłbym walczyć o zwycięstwo. Może by się udało? Tak mi podpowiada jakiś chochlik. A drugi gość mówi: Słuchaj, masz fajną rodzinę, masz normalne życie. Szanuj to - słyszymy z ust bohatera "Godziny prawdy".

Krzysztof Hołowczyc mówi też o momentach krytycznych w swojej karierze, które przewartościowały jego myślenie o sporcie, i tłumaczy, dlaczego zdecydował się porozmawiać z Michałem Olszańskim.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi:
Michał Olszański
Gość: Krzysztof Hołowczyc (kierowca rajdowy)
Data emisji: 23.10.2015
Godzina emisji: 12.05

fbi/iwo

Czytaj także

"Murzyn", "Arab", "czarny". Jak postrzegamy imigrantów?

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2015 03:06
Wszelkie prognozy i przewidywania wskazują, że w najbliższych latach w Polsce będzie przybywać imigrantów. To, co myślimy i jak mówimy o obcokrajowcach, nie pozostanie bez wpływu na nasze relacje z nimi i naszą wspólną przyszłość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opowieść o wielkiej tęsknocie za Polską

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 17:08
To historia życia i rozterek kobiety mieszkającej w Monachium. Joanna Mielewczyk opowiada o doświadczeniach matki, którą spotkała w Niemczech.
rozwiń zwiń