Polak, którego pociągała wolność. Wybrał Zanzibar

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 15:30
Podróże zawsze były dla niego ważne. Co roku chciał spędzać minimum dwa miesiące poza domem. - I to mi się zawsze udawało - przyznaje Jerzy Wiński, który dostosował życie zawodowe do swojej pasji.
Audio
  • Polak, którego pociągała wolność. Wybrał Zanzibar (Godzina prawdy/Trójka)
Polak, którego pociągała wolność. Wybrał Zanzibar
Foto: Pixabay/NicoleFlecken

Jerzy Wiński ma się czym pochwalić. Nie tylko tym, że ma talent do biznesu, ale także tym, że żyje z pasją i realizuje swoje marzenia. Od zawsze fascynowała go Afryka i właśnie tam postanowił coś stworzyć. Wybrał Zanzibar. 

- Siedziałem pod palmami bardzo długo zanim zdecydowałem się położyć jakikolwiek kamień. Najpierw chciałem poczuć Zanzibar, a potem tworzyć miejsca, w których ludzie czują się dobrze. Te miejsca nie miały być perfekcyjne, bo uważam, że ludzie w perfekcyjnych miejscach nie czują się dobrze - przyznaje w "Godzinie prawdy".

Jak to się stało, że postanowił osiedlić się na Zanzibarze? Jaka działalność pozwala mu tam spokojnie funkcjonować? Zachęcamy do wysłuchania audycji Michała Olszańskiego.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy 
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość:
Jerzy Wiński
Data emisji: 15.04.2016
Godzina emisji: 
12.07

fbi/mp


Czytaj także

Wieś na Zanzibarze - tradycja i zmiany

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 07:35
Piotr Grządziel ma pięćdziesiąt kilka lat. Będąc już dojrzałym mężczyzną, którego dzieci wkroczyły w dorosłość, postanowił spełnić swoje marzenie - rozpoczął studia etnologiczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zanzibar, idealne miejsce do gry w siatkówkę

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 10:30
Zanzibar jest uroczą wyspą Oceanu Indyjskiego należąca do Tanzanii. Panujące na wyspie wysokie temperatury sprzyjają wakacjom przez cały rok. Gdy w Polsce zimno i plucha wycieczka na Zanzibar to idealne rozwiązanie z którego skorzystał Michał Olszański.
rozwiń zwiń