X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prof. Wawrzyniec Konarski o swojej walce o syna

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2017 13:50
- Fakty są dość dramatyczne. Ostatni urlop miałem okazję spędzić z moim synem w 2005 roku. Wszystkie pozostałe dziesiątki, a może i setki próśb o to, bym mógł z nim wyjechać, były negowane. Dodam, że sąd w momencie rozwodu utrzymał absolutną równość naszych praw rodzicielskich - mówił prof. Wawrzyniec Konarski.
Audio
  • Prof. Wawrzyniec Konarski o swojej walce o syna (Godzina prawdy/Trójka)
Prof. Wawrzyniec Konarski
Prof. Wawrzyniec KonarskiFoto: PR24/MR

Znany politolog opowiedział Michałowi Olszańskiemu o swoich doświadczeniach związanych z tak zwaną alienacją rodzicielską, czyli wykorzystywaniem dziecka w konflikcie między rodzicami.

- Moje kontakty z synem nazwałbym jako dozorowane. Szymon spotyka się ze mną wyłącznie w towarzystwie kuratora, choć sami kuratorzy uważają, że spotkania w ich towarzystwie powinny zostać zakończone. Nie mogę się doprosić - ani u byłej żony ani w polskich sądach - by tę sytuację zakończyć - powiedział profesor.

Wawrzyniec Konarski Moje kontakty z synem nazwałbym jako dozorowane

Zapraszamy do wysłuchania opowieści o walce o utrzymanie więzi z synem. Gość Trójki przyznaje, że ta walka jest bardzo trudna.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: Michał Olszański
Gość: prof. Wawrzyniec Konarski
Data emisji: 13.01.2017
Godzina emisji: 12.07

fbi/ei

Czytaj także

Dla kogo opieka nad dziećmi po rozwodzie?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 16:43
Ojcowie chcą nowelizacji Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Walcząc o swoje dzieci w procesach rozwodowych czują się dyskryminowani.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Trela - człowiek, który urodził się w siodle

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2016 00:53
Według Marka Treli końmi zajmuje się specjalny typ ludzi i są to jednostki, którym można zaufać. Jak przyznaje, sam jest ogromnym miłośnikiem tych zwierząt. - Mam ten defekt genetyczny, jakim jest miłość do koni. I tak już zostanie do końca - mówi Marek Trela, były prezes stadniny w Janowie Podlaskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mietek Szcześniak: nie oceniaj człowieka, póki nie poznasz jego pieśni

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 18:38
- Prababcia Konstancja mówiła, bym nigdy nie oceniał człowieka, póki nie nauczę się jego pieśni, bo wtedy będę zupełnie inaczej patrzył na niego - mówi artysta, Mietek Szcześniak.
rozwiń zwiń