Michał Łapiński: "Kacze Bagno" to moje dziecko

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 13:13
– Odwiedzając "Kacze Bagno", zobaczyłem, że jest to bardzo interesująca propozycja dla ludzi, którzy chcą przeżyć przygodę w swoim życiu – od tych słów rozpoczął audycję Michał Olszański, który w "Godzinie prawdy" gościł twórcę ośrodka "Kacze Bagno – miejsce inicjatyw pozytywnych". 
Audio
  • Michał Łapiński gościem Michała Olszańskiego (Godzina prawdy/Trójka)
Kacze Bagno
Kacze BagnoFoto: archiwum prywatne

– "Kacze Bagno – miejsce inicjatyw pozytywnych" to przestrzeń do rozwoju, edukacji, ale też do tego, aby ludzie mogli się spotkać, usiąść przy ognisku, porozmawiać, pobyć ze sobą. U nas można skorzystać z różnych warsztatów: pieczenia chleba, gry na afrykańskich bębnach, tańca z ogniem. Głównym celem jest jednak to, aby ludzie się spotkali, zapomnieli o problemach i obowiązkach, odłożyli na bok telefony komórkowe i spędzili ze sobą czas – mówił w Trójce Michał Łapiński.

Dlaczego gość Michała Olszańskiego postanowił zbudować taki ośrodek? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Michał Łapiński (twórca ośrodka "Kacze Bagno – miejsce inicjatyw pozytywnych")

Data emisji: 18.10.2019
Godzina emisji: 12.09

kw/mk

Czytaj także

Anna Musiałówna: zawsze byłam skupiona na opowieści

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 13:00
– Nigdy nie wyciągam aparatu od razu. Muszę doprowadzić do takiej sytuacji, w której człowiekowi, który jest przede mną, jest wszystko jedno, czy mam w ręce łyżkę, widelec czy aparat – żartuje artysta fotograf i fotoreporterka prasowa, Anna Musiałówna w rozmowie z Michałem Olszańskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystkie wyzwania Jacka Wszoły

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 13:00
– Dorastałem na boisku od wieku szczenięcego, ale dopiero później poczułem, czym tak naprawdę może być sport – wyznał Jacek Wszoła, złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w skoku wzwyż.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Berwid: gdy miałam 16 lat, miałam ksywkę "matka"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 13:00
– Zawsze miałam potrzebę opiekowania się. Zawsze opiekowałam się wszystkimi i do tej pory tak jest. To wynika z mojego wnętrza – wyznała Małgorzata Berwid w rozmowie z Michałem Olszańskim.
rozwiń zwiń