X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielka akcja w Hollywood: zapytaj ją nie tylko o modę

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 15:30
- Jeszcze nie doszliśmy do sytuacji, w której kobiety na czerwonym dywanie są traktowane na równi z mężczyznami. Panowie z zasady dostają pytania o role, a panie o sukienki - mówi Anna Piotrowska, autorka bloga "Mysza Movie".
Audio
  • Zapytaj ją nie tylko o modę (Do południa/Trójka)
Patricia Arquette w płomiennym przemówieniu podczas ceremonii wręczenia Oscarów zaapelowała o zrównanie praw i płac kobiet i mężczyzn
Patricia Arquette w płomiennym przemówieniu podczas ceremonii wręczenia Oscarów zaapelowała o zrównanie praw i płac kobiet i mężczyznFoto: Aaron Poole/A.M.P.A.S.

Stąd też pomysł na akcję Ask Her More, której idea polega na tym, żeby aktorek nie pytać wyłącznie o kreacje, w jakich pojawiają się na oscarowej ceremonii. Gość Trójki podkreśla, że akcja została zainaugurowana rok temu. - Fanów poproszono o przesyłanie pytań, jakie można byłoby zadać aktorkom. Część dziennikarzy wzięła je sobie do serca - dodaje Anna Piotrowska.

Do walki o równouprawnienie płci włączyła się także aktorka Emma Watson. Ona jednak zdecydowała się na spektakularne wystąpienie w ONZ.

***
Tytuł audycji: Do południa

Prowadziła: Katarzyna Borowiecka

Autorka: Wioletta Myszkowska

Goście: Anna Piotrowska (blogera), Aleksandra Magryta (Fundacja Feminoteka)
Data emisji: 04.03.2015
Godzina emisji: 10.05

(mk, ei)

Czytaj także

Przemówienia oscarowe, czyli kilka słów do całego świata

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2015 12:30
Niecała minuta i uwaga miliarda ludzi z całego świata - oto przywilej laureatów Oscarów, którzy wychodzą na scenę Dolby Theatre w Los Angeles. Niektóre przemówienia przechodzą do historii.
rozwiń zwiń