"Spectre", "Gwiezdne wojny" i inne hity filmowe jesieni

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2015 11:44
W drugiej połowie roku czeka nas wiele obiecujących filmów. O tych najgłośniejszych i o tych mniej promowanych, ale zdecydowanie wartych uwagi opowiadał w Trójce krytyk filmowy Łukasz Muszyński.
Audio
  • Łukasz Muszyński zapowiada hity filmowe jesieni (Do południa/ Trójka)
Najnowszą część przygód Bonda zatytułowaną Spectre wyreżyserował Sam Mendes. A piosenkę do filmu stworzył Sam Smith
Najnowszą część przygód Bonda zatytułowaną "Spectre" wyreżyserował Sam Mendes. A piosenkę do filmu stworzył Sam SmithFoto: mat. prom.

Na początku listopada do polskich kin wejdzie nowa cześć przygód Jamensa Bonda. - "Spectre" to podobno najdroższy film o przygodach agenta 007 i jeden z najdroższych filmów w historii. W roli głównej powraca Daniel Craig - stwierdził gość Trójki.

W audycji mówiliśmy też o najnowszej części "Gwiezdnych wojen", filmie "Marsjanin", którego akcja dzieje się w kosmosie, widowiskowym horrorze "Crimson Peak. Wzgórze krwi", biografii twórcy Apple'a pt. "Steve Jobs" i najnowszej produkcji Stevena Spielberga "Most szpiegów", do której zdjęcia częściowo powstawały w jednym z polskich miast.  

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka
Gość: Łukasz Muszyński (krytyk filmowy, Filmweb.pl)
Data emisji: 19.08.2015
Godzina emisji: 10.20

ei/iwo

Czytaj także

Wampiry wiecznie żywe. Znów wracają do kina

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 15:20
Przygoda z wampirami podczas wakacji? Jak najbardziej! - Mają chłodne legowiska, w trumnach lub piwnicach. Słońce tam nie dochodzi, więc da się przeżyć - śmieje się Robert Ziębiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Amy Schumer: komiczka bezlitosna

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 11:34
Obnaża stereotypy dotyczące płci, mechanizmy rządzące światem show-biznesu i światem w ogóle. Niedawno znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata.
rozwiń zwiń