X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mariusz Duda: nowa płyta podniosła nas z kolan

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 12:00
Gościem Piotra Barona w audycji "Do południa" był wokalista Riverside. Muzyk opowiedział m.in. o trasie koncertowej i nowej płycie zespołu.
Audio
  • Mariusz Duda gościem Piotra Barona (Do południa/Trójka)
Mariusz Duda, Riverside
Mariusz Duda, RiversideFoto: Wojciech Kusiński/PR

Riverside to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Grupa niedawno wydała swój siódmy studyjny album "Wasteland", który jest pierwszym wydawnictwem po tragicznej śmierci jednego z założycieli Riverside – Piotra Grudzińskiego.

Nowy krążek mówi przede wszystkim o tym, co dzieje się obecnie na świecie oraz nawiązuje do tragedii, która wydarzyła się w zespole w 2016 roku. "Wasteland" to duży, poetycki, wielowymiarowy i bardzo głęboki album. Taki, który być może powstaje raz na całe życie. Pochodząca z niego piosenka "River Down Below" od kilku tygodni utrzymuje się na podium Listy Przebojów Programu Trzeciego

– Nowa płyta w pewien sposób podniosła nas z kolan. Czuję się, jakbyśmy dostali nową szansę. Najważniejsza jest zawsze dla nas wizja albumu i teraz mieliśmy taką wizję postapokaliptyczną. Ta płyta jest o przetrwaniu, o odnalezieniu się w nowej teraźniejszości – mówi Mariusz Duda.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym wokalista Riverside opowiada m.in. o planach na przyszłość.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi:
 Piotr Baron
Gość: Mariusz Duda (wokalista)
Data emisji: 11.12.2018
Godzina emisji: 11.21


mat. promocyjne/kg