X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nosowska: Czekam na werdykt fanów

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2011 12:01
Już w piątek ukaże się piąta solowa płyta wokalistki Hey. O swoim samopoczuciu związanym z premierą artystka opowiedziała w Trójce.
Audio
Nosowska: Czekam na werdykt fanów
Foto: Fot.: mat. prasowe

- Denerwuję się nieprzyzwoicie mocno – mówiła w audycji "Do Południa" Katarzyna Nosowska. W rozmowie z Ewą Lipowicz i Michałem Nogasiem artystka zdradziła, iż w przededniu wydania nowego albumu tkwi w paradoksie: z jednej strony chce się podzielić swoim nowym dziełem z drugiej przeżywa trudny czas związany z medialną promocją, za czym osobiście nie przepada.

Pierwszy od czterech lat autorski album Nosowskiej ukaże się już w najbliższy piątek, 23 września. Kompozytorem wszystkich piosenek na krążku zatytułowanym "8" jest Marcin Macuk, odpowiedzialny również za wcześniejszy autorski album wokalistki "UniSexBlues". Wszystkie teksty tradycyjnie napisała Nosowska. - Ta płyta jest dla mnie dosyć przełomowa, bo powstawała w tym trudnym dla kobiety momencie i bardzo bym chciała, żeby ktoś ją polubił - powiedziała wokalistka, która niedawno obchodziła okrągłe urodziny...

Więcej na temat krążka i rytmu, w jakim powstawał, w dźwięku: "Katarzyna Nosowska w Trójce".

Zobacz więcej na temat: Hey Katarzyna Nosowska

Czytaj także

Nosowska "8"

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2011 15:28
Piąta autorska płyta Nosowskiej powstawała przez ostatnich kilka miesięcy. Artystka postawiła na sprawdzonych współpracowników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nosowska ujawnia okładkę swojej nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2011 10:15
Jej autorem jest Macio Moretti odpowiedzialny za oprawę graficzną wcześniejszych wydawnictw artystki.
rozwiń zwiń