X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowa "Nosowska" idzie własną drogą

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2012 13:30
Zaczynała w chórkach u Scorpions i Gaby Kulki. Pisała też własne teksty. Jej melodie rodziły się przy pianinie.
Audio
  • Mela Koteluk: jesteśmy zwierzętami koncertowymi!
Mela Koteluk
Mela KotelukFoto: mat. prasowe

Zasłuchani w piosenki z jej debiutanckiego albumu "Spadochron" często porównują ją do Katarzyny Nosowskiej. Sama artystka napisała o jej debiucie: "Do Meli łaszą się znaczenia - w słowach, głosie, w dźwiękach. Doprawdy wyborne!”.

- Słucham bardziej Edyty Bartosiewicz niż Kasi Nosowskiej. Wydaje mi się, że nasze podobieństwa barwowe mają też jakieś znaczenia. Działamy, koncertujemy i trzymamy się swojego kierunku i te porównania coraz rzadziej padają - przyznaje Mela Koteluk w rozmowie z Markiem Niedźwieckim w "Do południa".

- Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie od innych artystów, taka rekomendacja to dla debiutanta naprawdę duże wsparcie - mówi Mela Koteluk. Miłosz Wośko grający w zespole na instrumentach klawiszowych i odpowiedzialny za produkcję muzyczną "Spadochronu" podkreśla, że płyta to projekt zespołowy. - Mela występuje jako solistka, natomiast album jest efektem wspólnej pracy z zespołem i mamy nadzieję, że tę energię na płycie słuchać - mówi.

Mela Koteluk w maju 2012 roku wystąpiła w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, wideo z tego koncertu znajdą Państwo TU<<<.

Mela Koteluk uczestniczy w akcji "Nie bądź dźwiękoszczelny! Wspierajmy żywą muzykę” , która ma na celu zachęcić do chodzenia na koncerty. - Jesteśmy zwierzętami koncertowymi! To szczególny rodzaj spotkania artystów z publicznością, również szansa dla nas, by podziękować wszystkim osobom, które kupiły płytę - wyjaśnia artystka.

Skąd epizod śpiewania z zespołem Scorpions i jakie są najbliższe plany koncertowe Meli Koteluk, dowiesz się słuchając całej rozmowy Marka Niedźwieckiego z muzykami.

Czytaj także

Nie zależy mi, aby trafić do każdego

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 18:37
Mela Koteluk zapewnia w "Muzycznej Jedynce", że przy doborze repertuaru nie kieruje się względami popularności, ale śpiewa to, co chce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk: urodziłam się i od razu słuchałam Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2012 12:35
- Zaczęłam śpiewać późno, w wieku 16 lat. Ale już wcześniej miałam skłonność do totalnego zakochiwania się w muzyce. To zostało mi do dziś - mówi Mela Koteluk. Koncert debiutantki już jutro w Trójce!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk: nigdy nie byłam wkręcona w Nosowską

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 20:58
Przez niektórych już została namaszczona jako następczyni wokalistki Heya, zaś krytycy nie szczędzą pochwał jej debiutanckiej płycie. Na miesiąc przed koncertem w Czwórce Mela Koteluk odwiedziła nasze studio.
rozwiń zwiń