X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Metz zaprasza na Polski Top Wszech Czasów. "Słucha nas cały świat"

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2014 14:32
2 maja po raz kolejny będzie dla fanów najlepszej, polskiej muzyki dniem wyjątkowym. - Tego dnia bardziej niż zwykle słuchamy radia razem - mówi dziennikarz muzyczny Trójki Piotr Metz i zaprasza na 7. Polski Top Wszech Czasów.
Piotr Metz zaprasza na 7. Polski Top Wszech Czasów
Piotr Metz zaprasza na 7. Polski Top Wszech Czasów Foto: PR

Polski Top Wszech Czasów to lista 100 utworów polskiej muzyki rozrywkowej układana na podstawie głosowania internetowego słuchaczy. Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 21 marca, o godz. 9.00, a zakończyło 29 kwietnia 2014 roku o godz. 12.00. Słuchacze głosowali na 33 wybrane utwory. Wyniki poznamy już 2 maja.

Podczas 9-godzinnej audycji, jak przyznał Piotr Metz, przychodzi bardzo wiele wiadomości od słuchaczy. - Może 20 procent z nich to maile dotyczące klasyfikacji. Zdecydowana większości to informacje o tym, jak słucha się Topu Wszech Czasów. To dość szczególny dzień, bo 2 maja większość z nas ma wolne. Dlatego zdarzają się sygnały, że ludzie siedzą w samochodzie albo słuchają radia tranzystorowego gdzieś na górskim szczycie... Słucha nas praktycznie cały świat, w zasadzie wszystkie kontynenty. Mam wrażenie, że tego dnia bardziej niż zwykle słuchamy radia razem - powiedział współprowadzący Polski Top Wszech Czasów.

Wyniki zostaną zaprezentowane na antenie Trójki 2 maja 2014 roku od godz. 10.00 do godz. 19.00. Audycję, tradycyjnie, poprowadzi trzech Piotrów: Baron, Metz i Stelmach.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piotr Metz Trójka