Piotr Metz zaprasza na Polski Top Wszech Czasów. "Słucha nas cały świat"

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2014 14:32
2 maja po raz kolejny będzie dla fanów najlepszej, polskiej muzyki dniem wyjątkowym. - Tego dnia bardziej niż zwykle słuchamy radia razem - mówi dziennikarz muzyczny Trójki Piotr Metz i zaprasza na 7. Polski Top Wszech Czasów.
Piotr Metz zaprasza na 7. Polski Top Wszech Czasów
Piotr Metz zaprasza na 7. Polski Top Wszech Czasów Foto: PR

Polski Top Wszech Czasów to lista 100 utworów polskiej muzyki rozrywkowej układana na podstawie głosowania internetowego słuchaczy. Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 21 marca, o godz. 9.00, a zakończyło 29 kwietnia 2014 roku o godz. 12.00. Słuchacze głosowali na 33 wybrane utwory. Wyniki poznamy już 2 maja.

Podczas 9-godzinnej audycji, jak przyznał Piotr Metz, przychodzi bardzo wiele wiadomości od słuchaczy. - Może 20 procent z nich to maile dotyczące klasyfikacji. Zdecydowana większości to informacje o tym, jak słucha się Topu Wszech Czasów. To dość szczególny dzień, bo 2 maja większość z nas ma wolne. Dlatego zdarzają się sygnały, że ludzie siedzą w samochodzie albo słuchają radia tranzystorowego gdzieś na górskim szczycie... Słucha nas praktycznie cały świat, w zasadzie wszystkie kontynenty. Mam wrażenie, że tego dnia bardziej niż zwykle słuchamy radia razem - powiedział współprowadzący Polski Top Wszech Czasów.

Wyniki zostaną zaprezentowane na antenie Trójki 2 maja 2014 roku od godz. 10.00 do godz. 19.00. Audycję, tradycyjnie, poprowadzi trzech Piotrów: Baron, Metz i Stelmach.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piotr Metz Trójka