Polish Boogie Festival. Co przyniesie tegoroczna edycja?

Gośćmi Piotra Barona byli Bartek Szopiński i Adam Bondarenko. Opowiadali o 15. edycji Polish Boogie Festival, która w dniach 24-27 lipca odbędzie się w Człuchowie. 
Polish Boogie Festival to nie tylko muzyka, także taniec, moda w stylu pin-up i motoryzacja
Polish Boogie Festival to nie tylko muzyka, także taniec, moda w stylu pin-up i motoryzacja Foto: shutterstock.com/Mirko Macari
O Audycji
Tytuł 3 wymiary gitary 2019/07/10 22:00
Prowadzący Piotr Baron

Opis

Jedną z gwiazd tegorocznej edycji będą Bonita & The Blues Shacks. – Jestem zachwycony tym, co oni robią. W tym roku minie już 30 lat, odkąd królują na europejskich scenach, nagrali paręnaście albumów. Wydaje mi się, że obecnie w bluesie to jedna z najjaśniejszych gwiazd – stwierdził Bartek Szopiński, dyrektor artystyczny festiwalu. 

Jak przyznał Adam Bondarenko, dyrektor Polish Boogie Festival, prace nad imprezą trwają prawie cały rok. – Od sierpnia myślimy, jak zorganizować kolejną edycję, żeby była jeszcze lepsza, jeszcze bardziej kolorowa i przyciągająca największe sławy i publiczność, która też coraz częściej stylizuje się retro – mówi gość Piotra Barona. 

Polish Boogie Festival to święto muzyki, tańca, mody i motoryzacji. To ukłon w stronę wspaniałych lat 40., 50. i 60. Muzyka łagodzi obyczaje, boogie woogie, blues czy rockabilly sprawiają, że nogi same rwą się do tańca, a przyjeżdżające do Człuchowa gwiazdy często grają jedyny swój koncert w tej części świata! Dlaczego? Ponieważ Polish Boogie Festival to jedyny taki festiwal w Europie Środkowo-Wschodniej!

Jakie niespodzianki czekają w Człuchowie? Kto szczególnie powinien przyjechać na Polish Boogie Festival?

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

Goście Adam Bondarenko, Bartek Szopiński
Playlista
Tagi

Playlista
  • Peter Frampton Band, - You Can't Judge A Book By The Cover
  • , Bonita ane the Blues Shacks, - He Made a Woman Out Of Me
  • Bonita ane the Blues Shacks, - Singing Cadillac Song
  • PETER FRAMPTON BAND, SONNY LANDRETH - The Thrill Is Gone
  • Drive-By Truckers, - The Living Bubba
  • Cheap Tobacco - Thunder
  • Foreigner, - Waiting For A Girl Like You (Live)
  • Karczewska Agata, - Crave
  • Mighty Mo Rodgers, - My Blues, My Car and My Woman