X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 17:24
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej ma dwie instancje: pierwsza to sąd, w skład którego wchodzi 56 sędziów – po dwóch z każdego państwa oraz Trybunał Sprawiedliwości, w skład którego wchodzi jeden sędzia z każdego kraju Wspólnoty.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej ma swą siedzibę w Luksemburgu. Zapewnia jednolitą wykładnię prawa Unii Europejskiej we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz jego przestrzeganie przez kraje i instytucje Wspólnoty. Rozstrzyga spory pomiędzy państwami, a instytucjami unijnymi, a także między przedsiębiorstwami i organizacjami, a instytucjami Unii Europejskiej. Rzadko zajmuje się sprawami osób fizycznych. Ma dwie instancje: pierwsza to sąd, w skład którego wchodzi 56 sędziów – po dwóch z każdego państwa oraz Trybunał Sprawiedliwości, w skład którego wchodzi jeden sędzia z każdego kraju Wspólnoty. Polskim sędzią w nim jest Marek Safjan.

 Zapraszamy do wysłuchani całej audycji.


Tytuł audycji: Euranet Plus – Europa od kuchni
Prowadzi: Ernest Zozuń, Elżbieta Korczyńska – Jordan, Dariusz Pieróg
Data emisji: 24.06.2019
Godzina emisji: 17:24

Pobierz audycję

pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus