Woodstock 2014. Kto zagra na dużej scenie?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 16:36
Zapraszam na kolejną odsłonę audycji SIE KRĘCI na antenie Trójki. Dziś jak co tydzień - solidna dawka woodstockowych dźwięków, tym bardziej, że podsumowanie Finału zawsze oznacza tyle, że przygotowania do Najpiękniejszego Festiwalu Świata ruszają z kopyta.
Przystanek Woodstock
Przystanek Woodstock Foto: Igor Kohutnicki/wosp.org.pl

Warto więc słuchać audycji, bo dziś poznamy kolejnego wykonawcę, którego usłyszycie na dużej scenie.

Dziś także opowieść o tym, co zdarzyło się w miniony piątek, czyli o koncertowym rozliczeniu WOŚP. No i rzecz jasna stałe pozycje, więc będzie wartko i bardzo rock'n'rollowo.

Zapraszam! Startujemy tuż po godzinie 22:00, audycja trwa do 23.00, Jurek Owsiak.

Czytaj także

Jurek Owsiak: żeby pojechać na Woodstock w 1994 roku sprzedałem samochód

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2013 15:00
Wystarczyły trzy sierpniowe dni w 1969 roku, żeby zmienić historię muzyki i współczesnej kultury. Bo to, że Woodstock Festival miał wpływ na to, co działo się nawet w tak odległych od Ameryki miejscach jak Polska, chyba nikt nie ma wątpliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bruce Springsteen: The Animals byli dla mnie rewelacją

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 13:56
- To nie tylko jeden ze świetnych zespołów z lat 60. Płyty The Animals były jednymi z pierwszych, które słyszałem z pełną świadomością klasową swojego pochodzenia. "We've Gotta Get Out Of This Place" miało świetną linię basu, jak zegar odmierzającą czas - wspomina Springsteen.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pustki: cały zespół czuł potrzebę zmian

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 16:00
- Czekaliśmy tak długo na nową płytę, bo bardzo dużo działo się u każdego z nas z osobna. Zawodowo i życiowo. Wszyscy się pozmienialiśmy, musieliśmy dojrzeć do pewnych decyzji - mówi o nowym wydawnictwie Pustek, wokalistka grupy Basia Wrońska. Zespół gościł w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".
rozwiń zwiń