X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Talenty Trójki 2012 na ostatniej prostej!

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2012 16:53
26 czerwca na uroczystej gali w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej poznamy laureatów trzeciej edycji konkursu "Talenty Trójki". Tymczasem ogłaszamy finalistów w kategoriach: film, sztuki wizualne i tetr.
Audio
Jury Talentów Trójki w kategorii Film (od lewej): Michał Marczak, Ryszard Jaźwiński, Małgorzata Szumowska, Agata Kulesza, Artur Reinhart.
Jury Talentów Trójki w kategorii Film (od lewej): Michał Marczak, Ryszard Jaźwiński, Małgorzata Szumowska, Agata Kulesza, Artur Reinhart. Foto: fot. PR/W. Dorosz

 

Oto oni:

W kategorii Film jury w składzie: Agata Kulesza, Małgorzata Szumowska (przewodnicząca), Artur Reinhart, Michał Marczak (laureat Talentów Trójki 2011) i Ryszard Jaźwiński (sekretarz jury) nominowało: Cypriana Piwowarskiego za film "Summertime" i Piotra Złotorowicza za film "Smolarze"

Posłuchaj uzasadnienia Jury oraz rozmów z finalistami

***
W kategorii Teatr jury w składzie: Wojciech Malajkat, Maciej Nowak, Paweł Sztarbowski (przewodniczący), Marcin Hycnar (laureat Talentów Trójki 2011) i Barbara Marcinik (sekretarz jury) nominowało: Katarzynę Dąbrowską, Ewelinę Marciniak, Magdalenę Miklasz i Tomasza Schuchardta . 

Posłuchaj uzasadnienia Jury

***
W kategorii Sztuki wizualne jury w składzie: Łukasz Gorczyca, Stach Szabłowski, Leon Tarasewicz (przewodniczący), Karina Marusińska (laureatka Talentów Trójki 2011) i Agnieszka Obszańska (sekretarz jury) nominowało: Agnieszkę Grodzińską, Stefana Kornackiego i Pawła Matyszewskiego. 

Posłuchaj rozmowy z Pawłem Matyszewskim

 

Więcej o Konkursie Talenty Trójki dowiesz się TU>>

Czytaj także

Ratowanie planety jest sexy!

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2012 09:40
- "Fuck for forest" to film dokumentalny o grupie, której członkowie, poprzez swoją działalność pornograficzną zdobywają fundusze na cele ekologiczne - o swoim nowym filmie opowiadał w Trójce reżyser Michał Marczak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obraz Leona Tarasewicza wylicytowany za 50,5 tysiąca złotych!

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 13:39
W trójkowej licytacji, prowadzonej tradycyjnie przez Kubę Strzyczkowskiego, obraz światowej sławy malarza znalazł nowego właściciela. Pieniądze z licytacji pozwolą rozwinąć skrzydła młodym twórcom - laureatom "Talentów Trójki”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szumowska pomaga młodym wrażliwcom

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2012 10:00
- Pada w tym dokumencie zaledwie kilka słów. Kamera z ogromną czułością obserwuje prostych i w sumie wydawałoby się całkowicie nieciekawych ludzi, tworząc bardzo prawdziwy portret - mówiła reżyserka o filmie finalisty Talentów Trójki.
rozwiń zwiń