X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

T.Love w Trójce w 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 10:47
1 sierpnia grupa Muńka Staszczyka wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej, oddając hołd bohaterom jednego z najbardziej dramatycznych zrywów w najnowszej historii Polski.
Koncert T.Love w studiu Trójki w 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Koncert T.Love w studiu Trójki w 70. rocznicę wybuchu Powstania WarszawskiegoFoto: Andrzej Bołdaniuk

W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zespół Muńka Staszczyka zaprezentował wybrane utwory ze swojego repertuaru - kompozycje, które klimatem wpisały się w obchody rocznicy powstańczego zrywu. Nie zabrakło więc takich utworów, jak słynna "Warszawa" czy "Jałta" z repertuaru Jacka Kaczmarskiego.

Słuchaj Trójki w internecie>>>

Słuchaj Trójki w internecie>>>

- Koncert otworzymy utworem "Pani z dołu", który jako jedyny w naszym dorobku bezpośrednio nawiązuje do tematu Powstania. Myśląc o występie w Trójce, wybrałem przede wszystkim piosenki o wymiarze pacyfistycznym i antywojennym, które jednak nie zburzą klimatu tego dnia. Ale to nie znaczy, że zagramy cicho i spokojnie - to nie będzie akademia, ale prawdziwy, rockowy koncert! Dlatego publiczność może się spodziewać w piątkowy wieczór takich piosenek, jak "Nie, nie, nie" czy "Zabijanka" - mówił przed koncertem Muniek Staszczyk, wokalista i lider T.Love .

Gospodarzem wieczoru był Piotr Baron .

Powstanie Warszawskie  - serwis specjalny Polskiego Radia >>>

Sponsorem koncertu było PZU.

Sponsorem