X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowy koncert Grzecha Piotrowskiego [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 12:00
Grzech Piotrowski to saksofonista, kompozytor i producent. W "Trójce" muzyk zaprezentował słuchaczom utwory z płyty "One World".
Koncert Grzecha Piotrowskiego w Trójce
Koncert Grzecha Piotrowskiego w TrójceFoto: Jacek Konecki/PR

Grzech Piotrowski wystąpił w studiu im. A. Osieckiej w niedzielę (15 lutego 2015 r.) o godz. 20.05.

Grzech Piotrowski  to saksofonista, kompozytor, producent. Niepokorny marzyciel, muzyczny podróżnik. Absolwent Akademii Muzycznej, wydziału jazzu, w Katowicach.

Pomysłodawca i założyciel WORLD ORCHESTRA, zespołu Alchemik oraz Alechemik Records. Odkrywca wielu talentów m.in. Grupy Afromental

Ma na swoim koncie 12 płyt autorskich i kilkanaście współprodukcji międzynarodowych. Obecnie zakończył pracę nad kolejnym projektem, gdzie jest autorem muzyki i producentem krążka "Nowe pokolenie 44/14", na którym pojawiła się elita polskiego rapu jak i wybitni wokaliści młodego pokolenia.

Nagrodzony Grand Prix na Festiwalach w Belgii, Wrocławiu, Krakowie, Sopocie. Wielokrotnie nominowany do nagrody "Fryderyki", oraz nagrody radiowej "Mateusze".

 

Nagrodzony Grand Prix na Festiwalach w Belgii, Wrocławiu, Krakowie, Sopocie. Wielokrotnie nominowany do nagrody "Fryderyki", oraz nagrody radiowej "Mateusze".

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Sponsorem
Sponsorem koncertu jest PZU
Zobacz więcej na temat: Grzegorz Piotrowski MUZYKA