X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Amy Macdonald na urodziny Trójki

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2017 16:09
Szkocka wokalistka będzie kolejną - po Stingu - zagraniczną gwiazdą, która uświetni swoim występem 55. urodziny Trójki.
Amy Macdonald
Amy MacdonaldFoto: J. Konecki/ PR

Do wysłuchania koncertu Amy Macdonald zapraszamy 3 kwietnia (poniedziałek) po godz. 19.00.

55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>

Amy Macdonald trudno jest przywołać jeden, najważniejszy moment po wydaniu jej debiutanckiego krążka "This Is The Life". Czy było to supportowanie Paula Wellera w Holandii na początku 2007 roku? - Paul i Steve Cradock byli dla mnie bardzo mili i staliśmy się przyjaciółmi - wspomina Amy. – Potem grałam własny koncert w Shepherd Bush Empire, wpadł Paul i to było niesamowite.

Czy tym momentem było zdobycie niemieckiej nagrody Echo Awards dla najlepszego debiutanta, kiedy Amy pokonała Duffy, Adele i Gabriellę Cilmi? Pięciokrotna platyna w Szwajcarii? Tytułowy singiel z "This Is The Life" na pierwszym miejscu w dziesięciu krajach? Najlepszy debiut brytyjskiej artystki w Niemczech od czasów Amy Winehouse? Czy też doskonały występ w rodzimej Szkocji podczas festiwalu T In The Park, na który sama często jeździła?

Będąc od najmłodszych lat niestrudzoną autorką piosenek przełożyła w magiczny sposób przeżycia ostatnich dwóch lat na brzmienie jej drugiego albumu "A Curious Thing". Odważnego i pełnego dramaturgii. Osobistego, delikatnego i poruszającego. Które utwory wybrała na wyjątkowy wieczór w Trójce? Zapraszamy do słuchania.

(universalmusic.pl/ei)

Zobacz więcej na temat: Amy Macdonald W POLSKIM RADIU