X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Chaos pełen idei", czyli Wojtek Mazolewski z gośćmi w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2017 20:00
Płyta "Chaos pełen idei" - nowy krążek Wojtka Mazolewskiego - zabrzmiała w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Audio

Koncert kwintetu Wojtka Mazolewskiego i jego gości odbył się 7 maja (niedziela).

Na scenie wystąpili goście specjalni: John Porter, Misia Furtak, Justyna Święs, Piotr Zioła, Vienio oraz muzycy kwintetu Wojtka: Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Török, Qba Janicki. Podczas koncertu pojawiły się nie tylko utwory znane z płyty "Chaos pełen idei", ale także kompozycje przygotowane specjalnie na wiosenną trasę.

Nowy album promuje utwór "Polish Girl", który Wojtek Mazolewski skomponował wraz z Johnem Porterem. W teledysku do piosenki zagrała Roma Gąsiorowska.

Wojtek Mazolewski nową płytą po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Na swoje 40. urodziny przygotował specjalny album. Do współpracy zaprosił gości, łącząc pokolenia i mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka - John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i młodsze pokolenie polskiej sceny muzycznej - Justyna Święs i Piotr Zioła.

"Chaos pełen idei" jest więc naszpikowany muzycznymi niespodziankami, gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hip-hopem. Styl nie ma znaczenia - liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. 

(mat. promocyjne/ei)

Zobacz więcej na temat: Trójka Wojtek Mazolewski