Nowoczesne brzmienia z rockowym pazurem. Kalinovski na scenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2021 15:55
Podbił serca widzów programu "The Voice of Poland", zadebiutował "Być może ostatnią płytą", a 28 listopada wystąpi w radiowym studiu im. Agnieszki Osieckiej – Adam Kalinowski alias Kalinovski będzie kolejnym artystą, który zaprezentuje swe umiejętności słuchaczom Trójki.
Singlem promującym , debiutancki album Kalinovskiego zatytułowany Być Może Ostatnia Płyta,  jest utwór Dzień w dzień
Singlem promującym , debiutancki album Kalinovskiego zatytułowany "Być Może Ostatnia Płyta", jest utwór "Dzień w dzień"Foto: Polskie Radio

Urodzony w Łomży 27-latek od dłuższego czasu mieszka w Trójmieście. Wraz z zespołem Black Jeans wydał płytę "Pokolenie Y". Po udziale w 11. edycji "The Voice of Poland" stał się rozpoznawalny w całej Polsce, a jego rockowy wokal i repertuar oczarowały widzów i jurorów programu.


Debiut Kalinovskiego pod patronatem Trójki
KALINOWSKI - Dzień W Dzień promo foto 1200.jpg
Debiut Kalinovskiego pod patronatem Trójki

18 listopada Kalinovski wydał debiutancki solowy album, który zatytułował przewrotnie "Być może ostatnia płyta". – Aby stać się rozpoznawalnym, znanym artystą, trzeba mieć jakiś spójny przekaz do zaoferowania odbiorcom. Wydaje mi się, że udało mi się go znaleźć i zarejestrować na tej płycie – mówił w rozmowie z Trójką.

Jak zabrzmią na żywo utwory z pogranicza rocka i nowoczesnego popu, słuchacze stacji będą mogli się przekonać już w niedzielę, 28 listopada. W programie koncertu, oprócz niemal całej solowej płyty Kalinovskiego, znajdzie się też materiał z albumu nagranego z Black Jeans. Zespół wystąpi w składzie: Adam Kalinowski (wokal), Łukasz Szczęsny (bas, gitara), Artur Twarowski (gitara) i Tomasz Torres (perkusja).

źródło: YouTube / whyternativeTV

***

Na koncert Kalinovskiego zapraszamy w niedzielę, 28 listopada, o godz. o godz. 19.05. Transmisję będzie można śledzić na antenie Trójki, Facebooku, w serwisie YouTube oraz stronie internetowej stacji. Dostępny będzie również streaming wideo.

. .

​