Cuba De Zoo w Trójce (zobacz wideo)

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2011 07:30
Występ zespołu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej otworzył 3 września sezon koncertowy w Trójce.
Cuba De Zoo podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 3 września 2011.
Cuba De Zoo podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 3 września 2011.Foto: Fot.: PR/Wojciech Kusiński


Cuba De Zoo w maju 2011 roku wydali swój debiutancki album  "Rozkaz".

- Nowe, dobre, melodyjne, rockowe piosenki. Cieszę się, że nareszcie i Wy możecie je poznać. Na dodatek coś mi mówi, że zostaną z nami na dłużej. Są po polsku i słucha się ich z radością, że jednak można śpiewać o czymś. Taki jest ten Cuba. Cuba de Zoo -  powiedział o płycie dziennikarz radiowej Trójki Mariusz Owczarek.

Na czele zespołu stoi Kuba Podolski, wokalista i gitarzysta znany dotychczas z formacji Triquetra. Ponadto w składzie Cuba de Zoo znaleźli się artyści występujący niegdyś pod nazwą Popcore.

Z nowym projektem muzycy dorobili się już sporych sukcesów. Zespół zwyciężył w konkursie na Festiwalu "Gramy" w Szczecinie. Cuba De Zoo dotarł także do finału Vena Festival, a utwór "Czarne auto" przez kilkanaście tygodni był obecny na Liście Przebojów Trójki.

Młodzi, na scenie fantastyczni; tylko trio, a grają jak zawodowa orkiestra!

Transmisja koncertu na antenie Trójki odbyła się 3 września 2011 o godz. 18.05.

Na to i kolejne koncertowe wydarzenia w Trójce zaprasza producent Zofia Sylwin!

Czytaj także

Cuba de Zoo rozkazują tańczyć (recenzja)

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2011 07:00
Porównania do Much, Pink Floyd, a nawet do Pana Kleksa to tylko część przemyśleń, które nasunęły się naszemu recenzentowi po przesłuchaniu płyty "Rozkaz" ostródzkiego tria.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolekcja Cuba de Zoo

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2011 11:00
Gościem Mariusza Owczarka w "Prywatnej kolekcji" był Kuba Podolski, lider jednego z ulubionych młodych zespołów dziennikarzy oraz słuchaczy Trójki.
rozwiń zwiń