Koncert laureatów konkursu "Piosenkarnia" (wideo)!

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2011 14:00
Już po raz czwarty w Studiu im. Agnieszki Osieckiej pojawili się laureaci konkursu organizowanego w ramach Festiwalu Twórczości Korowód.
Audio
Laureaci Piosenkarni 2011. Fot. Michał Czejgis
Laureaci "Piosenkarni" 2011. Fot. Michał CzejgisFoto: źr. piosenkarnia.plKoncert odbył się 20 listopada.

Konkurs "Piosenkarnia" wyłania zarówno najlepszych młodych piosenkarzy, jak i twórców piosenek. Wspierani gorącymi brawami przez słuchaczy zgromadzonych w studiu, poprzez bezpośrednią transmisję na antenie Trójki docierają ze swoją twórczością do słuchaczy w całej Polsce i poza jej granicami.

Piosenka uznana za najlepszą spośród wykonywanych podczas konkursu "Piosenkarnia", trafia także do zestawu do głosowania Listy Przebojów Trójki.

Zaprezentuje się zatem przed Państwem najzdolniejsza muzycznie i literacko polska młodzież. Festiwal organizuje Fundacja Piosenkarnia Anny Treter, muzyczne wydarzenia w ramach Festiwalu Twórczości Korowód zaplanowano w dniach od 12 do 20 listopada.

Laureaci Piosenkarni 2011:

I nagroda - Tomasz Steńczyk

II nagroda - Hanka Wójciak z zespołem

III nagroda - Karolina Skrzyńska

oraz wyróżnienia: Barbara Gąsienica-Giewont, Małgorzata Janek, Piotr Dąbrówka, zespół DUCH i zespół Hałabuda.

Sponsorem koncertu była Skoda Auto Polska.Zobacz więcej na temat: POLSKA Agnieszka Osiecka skoda

Czytaj także

IV edycja Festiwalu Twórczości Korowód

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2011 12:00
W ramach Festiwalu Twórczości KOROWÓD, organizowanego przez Fundację Piosenkarnia Anny Treter, po raz czwarty odbędzie się konkurs „Piosenkarnia”. Piosenki literackie zawładną Krakowem w dniach 12-20 listopada. Koncert Laureatów także w Trójce 20 listopada!
rozwiń zwiń